Služby | Sortiment | Prodejny | Reference | Kontakt KOBRA Podlahy - Partner pro Vaši podlahu
Sortiment (nový)
Koberce
Laminátové podlahy

Laminátové plovoucí podlahy představují rozumný kompromis k dřevěným podlahám. Jsou vyráběny v široké škále dekorů dřeva, kamene, dlažby. Konstrukcí podlahy a především základním použitým materiálem je dána i cena, která je výrazně nižší než u dřevěných podlah. Přesto i laminátová podlaha evokuje krásu přírodních materiálů a teplý pocit dřeva. Laminátové podlahy se snadno udržují, jsou antistatické, zdravotně nezávadné, odolné vůči chemikáliím. Předností může být i snadná a rychlá pokládka. Nabízíme Vám široký sortiment laminátových podlah společnosti Tarkett.

Laminátové podlahy
Dřevěné podlahy

Je mnoho důvodů, proč zvolit právě dřevěnou podlahu. Mnoho zákazníků ocení krásu přírodního materiálu, dlouhou životnost nebo snadnou údržbu. Přírodní dřevo je krásné a teplé, v interiéru navozuje pocit pohody a luxusu. V naší nabídce najdete především dřevěné podlahy renomovaných firmy Upofloor, z tuzemských výrobců pak dřevěné podlahy Magnum, představující vrchol kvality podlahy v obytném prostoru, spojení tradice s kvalitou použitého materiálu a špičkových technologií ve vztahu k velmi příznivé ceně.

Dřevěné podlahy
PVC

Podlahové krytiny z PVC jsou stále oblíbené pro své vynikající vlastnosti, atraktivní vzhled, množství desenů a barev i příznivou cenu. Kvalitou, estetickými i užitnými hodnotami splňují náročné požadavky na moderní podlahu. Snadno se udržují a vyznačují se vysokou odolností proti opotřebení. Jsou pocitově i pohledově teplé.

Dřevěné podlahy
Soklové lišty, podlahové profily
Přípravky pro podlahy (stavební chemie)

Pro kvalitní a dobře vypadající podlahu je její údržba stejně důležitá, jako její realizace. Proto Vám nabízíme kompletní sortiment výrobků pro lakování, olejování, lepení, ošetřování, renovaci nebo také vyrovnávání podlah.

Údržba podlah