Služby | Sortiment | Prodejny | Reference | Kontakt KOBRA Podlahy - Partner pro Vaši podlahu
Sortiment | Laminátové podlahy
Tarkett | Legacy
Barvy:
Jasan
Jasan
Javor
Javor
Mahogany
Mahogany
Hickory
Hickory
Hickory
Hickory
Vlašský ořech
Vlašský ořech
Vlašský ořech
Vlašský ořech
Dub
Dub
Dub
Dub
Dub
Dub
Laminátové podlahy
Tarkett | Free Acoustic

Rozhodněte se pro svobodnou akustickou volbu!

Hledáte laminátovou podlahu, která září přirozenou krásou, přináší pocit tepla do vašich domovů a působí příznivě na vaše nohy a záda? Zpříjemněte si svůj život s podlahou Tarkett® Free acoustic.

Ekologicky příznivé akustické řešení o tloušťce 9,2mm svědčí o tom, že Tarkett® vyřešil skutečný technický problém: vytvořit podlahu, v níž se dokonale kombinuje efektivní podkladová vrstva tlumící hluk se špičkovou odolností povrchové vrstvy řady Free a snadnou instalací prostřednictvím systému Tarkett® X’traLoc. A není to jen toto!

Speciálně vyvinutá podkladová vrstva vykazuje mimořádnou odolnost proti nárazu a přitom je podlaha stejně trvanlivá jako jakákoliv jiná z řady Free. Vyzkoušejte podlahu Free Acoustic a vytvořte tak ve svém domě skutečně nenucenou a příjemnou atmosféru!

Barvy:

Dub

Buk

Buk

Javor

Třešeň

Hickory

Buk

Dub

Dub

Lake placid.
Laminátové podlahy
Tarkett | Kaleis

Kaleis od firmy Tarkett®? Tak se laminátová podlaha rýmuje s parketami.

Sen všech milovníků krásných podlah se stal skutečností – odolnost a trvanlivost laminátu se spojila s opravdovou krásou tvrdého dřeva, a to jak v konstrukci, tak v provedení. Podlaha Kale?s se pokládá parketa po parketě, což vám dovolí reprodukovat vzhled pravé podlahy z tvrdého dřeva jedním pohybem ruky při spojování jednotlivých malých lamel pomocí systému pokládání Tarkett® X’traLoc!

Dalším zajímavým prvkem jsou zkosené hrany – na podélné i příčné straně – vytváří se tak ještě věrohodnější dojem rukodělné podlahy. Originální je i matné povrchové zpracování, jež činí kresbu dřeva tak jemnou a působivou, jak to zamýšlela sama Příroda. K tomu přistupuje ještě akustická podložka podlahy Kale?s, jež vám poskytne potěšení z dokonalé kombinace komfortu s etikou při ochraně životního prostředí. To je celý kaleidoskop inovací! Na jmenovce by mohlo být: podlaha 3D s matnou povrchovou úpravou.

Barvy:
Třešeň
Třešeň
Buk
Buk
Javor
Javor
Dub
Dub
Dub
Dub
Dub
Dub
Wenge
Wenge
Laminátové podlahy